Kurumsal

Kurumsal

2006 yılında kurulan Fama İlaç İlaçlama Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti. Türkiyenin önde gelen ilaçlama şirketlerinden birisidir. 

Müşterilerine sağladığı fiyat politikası, garantili ve profesyonel hizmet çözümleri ile sektöründe en tercih edilen şirket konumuna gelmiştir. 

Şirketin uyguladığı politika gereği kurulduğundan bu güne kadar genişleyen hizmet yelpazesi, günün her saati sağladığı hizmet politikası sektörün öncüsü haline gelmesini sağlamıştır. 

Sektöründe insanlığa katkıda bulunmak, yaşan kalitelerini arttırmak, çevre sağlığı, halk sağlığı ve teknolojik ürünleriyle ilgili inovasyonda bulunan bir şirkettir. 

Fama İlaç İlaçlama Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. Sağlık Bakanlığının 31.12.2009 tatih ve 274-49 sayılı resmi gazetede yayınlanan Biyosidal ürünlerin kullanım usul ve esasları yönetmeliği ile getirilen yeni düzenlemeler çerçevesinde kurulmuş, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve AB normlarına uygun olarak, haşere nüfusunun yok edilmesi ve zararlılarla mücadele için düzenli periyotlar halinde koruma ve kontrol hizmeti vermektedir. 

İşletmelere özel entegre zararlı yönetim programlarını uygulamaktadır. 

 

Misyonumuz

İnsanların sağlıklı ve güvenli bir ortamda yaşamalarına katkıda bulunmaktır. Bunu gerçekleştirmek için en son teknolojileri ve ileri düzeyde eğitim almış profesyonel ekipleri kullanarak böceklerle mücadelede etkili çözümler sunmaktayız. 

Müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet, sağlık ve güvenlik, sürekli iyileştirme, çevre ve duyarlılık, etik ilkeler doğrultusunda müşterilerimize güvenli etkili ve kaliteli ilaçlama hizmetleri sunmak için çalışmaktayız. 

 

Vizyonumuz

Fama İlaç İlaçlama Teknolojileri olarak sektöründe lider bir konuma sahip olmak ve sektmründe ki en güvenilir, en tercih edilen şirketlerden biri olmaktır.

Mükemmellik ve inovasyon, müşteri odaklılık, sürdürebilirlik, çevre duyarlılığı, iş birliği ve ekip çalışması, toplumsal sorumluluk, güvenirlik ve itibar önceliğimiz olmuştur.

Fama İlaç İlaçlama Teknolojileri olarak vizyonumuz doğrultusunda sürekli olarak gelişmeyi ve ilerlemeyi hedeflemekteyiz. 

 

Kalite Politikalarımız

Fama İlaç İlaçlama Teknolojlleri olarak kalite politikalarımız müşteri memnuniyeti, yüksek kalite standarları, eğitim ve gelişim, çevreye duyarlılık, inovasyon ve araştırma, yasal uyumluluk çerçevesinde gelişmektedir. 

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet, sağlık ve güvenlik, sürekli iyileştirme, çevreye duyarlılık, tek ilkeler doğrultusunda müşterilerimize güvenli, etkili ve kaliteli ilaçlama hizmetleri sunmak için çalışmaktayız.

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için lütfen formu doldurun.

Hizmetler
Yasal Uyarı: Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası'nı okuduğunuzu kabul etmektesiniz.

 

Gönder