Sigorta

Sigorta

Üçüncü Şahıs mali mesuliyet sigortası.

Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Sorumluluk Sigortası Gerçek ya da tüzel kişilerin, kendilerinin veya çalışanlarının üçüncü şahıslara verebilecekleri her türlü bedeni ve maddi zararlar nedeniyle kendisine yöneltilebilecek tazminat talepleri ile ilgili sorumluluklarını teminat altına alan sigorta türüdür.

Hizmet vermiş olduğumuz işyerinizde Fama Fumigasyon İlaçlama,  ilaçlama faaliyetleri sırasında ve sonrasında doğabilecek her türlü bedeni ve maddi zararlar SOMPO JAPAN SİGORTA tarafından teminat altına alınmıştır.

GÜVENCE

Müşteri memnuniyetinde tam garanti.

Fama Fumigasyon İlaçlama, müşteri odaklı çalışma anlayışı ile;

– Çağrılarınız anında cevaplandırılacaktır.

– Çağrınızın alınmasını takip eden 24 saat içerisinde talep ettiğiniz hizmet verilecek veya işletmeniz ziyaret edilecektir.

– Normal faaliyetinizin aksamaması için hizmetimiz size en uygun zamanda verilecek ve belirlenen saatte hazır bulunulacaktır.

– Hizmet sözleşmesi kapsamında yazılı olarak taahhüt edeceğimiz standart ve garantilere her koşulda uyulacaktır.

– Profesyonel görünüm ve davranışın yanı sıra, kullandığımız ürünler, ekipmanlar ve hizmet prosedürlerimizle işletmenize verdiğimiz önem ortaya konulacaktır.

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet, sağlık ve güvenlik, sürekli iyileştirme, çevreye duyarlılık, tek ilkeler doğrultusunda müşterilerimize güvenli, etkili ve kaliteli ilaçlama hizmetleri sunmak için çalışmaktayız.

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için lütfen formu doldurun.

Hizmetler
Yasal Uyarı: Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası'nı okuduğunuzu kabul etmektesiniz.

 

Gönder